Aspirator fara sac Heinner HVC-MC700RD, Filtrare ciclonica
Aspirator fara sac Heinner HVC-MC700RD, 700 W, Filtrare ciclonica, Filtru Hepa 12, Rosu
95%
Merita
Nota Noastră
  • Zgomot
  • Putere Curatare
  • Design
  • Pret
Caracteristici principale Heinner HVC-MC700RD
Sistem ciclonic cu filtru HEPA 12
Recipient praf: 2L
Tub telescopic din metal
Caracteristici
Putere: 700W
Putere de absorbtie: >140W
Accesoriu 2 in 1 pentru spatii inguste
Specificatii
Lungime cablu de alimentare: 5m
Nivel de zgomot: 76dB
95%